Vietiniai projektai:

Savanorytė "Šviesos" miestelyje

Dalyvavimas projektuose per pastaruosius 5 metus:

• IV klasių mokinių Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“.
  • Projektas „Sielovada“ - 26 tradiciniai ir nauji bendruomeniniai renginiai (Mokslo metų pradžios šventė, „Šeimų spartakiada“ „Kalėdinės dirbtuvės“, „Užgavėnės“, „Kaziuko kermošius“, „Sniego diena“, Gegužinės pamaldos ir tradicinė gegužinė po jų mokyklos kieme ir kt.).
  • Projektas „Čempionų pusryčiai“ skirtas mokinių kompetencinius gebėjimus ugdyti (lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, anglų kalbos).
  • Mokyklos kiemo vizualizacijos projektas „Šviesos sodas“ – atliktas kartu su alumnais ir savanoriais.

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1