Priėmimas

NAUJOKŲ PRIĖMIMAS

Mokyklos-darželio "Šviesa" 2018-2019 mokslo metų pirmokų priėmimas (sąrašas)

Mokyklos-darželio "Šviesa" 2018-2019 mokslo metų ikimokyklinukų (sąrašas) ir priešmokyklinukų priėmimas (sąrašas)

2018-2019 mokslo metais mokykloje-darželyje planuojama komplektuoti:
2 pirmos ir 2 priešmokyklinio ugdymo klasės.

Ikimokyklinio ugdymo grupėse vaikai priimami į laisvas vietas.

2018-2019 m.m. planuojama priimti:
50 - pirmos klasės mokinių (priėmimo komisija sprendimą priims 2018-06-01)
 - 3-5 metų amžiaus ugdytinius (grupės galutinai bus sukomplektuotos 2018-07-01)
20 - priešmokyklinio ugdymo mokinių (priėmimo komisija sprendimą priims 2018-06-01)

Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. neturėsime laisvų vietų.

Mokytis pirmoje klasėje nuo 2018-09-01 pateika 77 prašymai. Laisvų vietų mokytis pirmoje klasėje neturime (2018-05-10) .
Dėmesio!Naujokų susitikimai:

Informacija ruošiama.
2017 m. birželio 7-8 dienomis 9 val. vyks priimtų pirmokų pamokėlės ir tėvelių susirinkimas
Pamokėlių metu galėsite užsisakyti uniformas.
2017 m. birželio 7-8 dienomis 10 val. vyks priimtų priešmokyklinio ugdymo ugdytinių veiklos.
2017 m. kovo 25 d. (šeštadienį) vyks priimtų ikimokyklinio ugdymo ugdytinių šeimų susitikimas. Šeimas pakviesime asmeniškai.

Priėmimo į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes sąlygos: vadovavaujamasi Centralizuoto vaikų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės įsteigtų biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės Tarybos 2015-12-08 sprendimu Nr. T-682.

Dokumentai priimami

Prašymai pradėti mokytis 2018–2019 m.m. Kauno miesto Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose pradedami registruoti elektroniniu būdu per savivaldybės internetinę svetainę (https://imokykla.kaunas.lt) nuo 2018 m. kovo 7 d. 12 valandos.

Prašymo padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų eiliškumui.

Tie kurie deklaravo gyvenamą vietą kovo pradžioje, Sistema gali jų neužfiksuoti. Adresai bus atnaujinti iš gyventojų registro Balandžio pradžioje (t.y. kiekvieno mėn. pradžioje).

Registruotų prašymų tikrinimo vartotojo vadovas

Už dokumentų priėmimą atsakinga IKT koordinatorė Lina Zizienė, tel. (8 37) 33 31 46

Priėmimo komisija:
Pirmininkė - Erika Vaidelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai: Deimantė Burkauskienė, mokytoja metodininkė
           Aušrinė Giedraitienė, logopedė metodininkė
           Virginija Paužienė, vyresnioji auklėtoja
           Samanta Montvydaitė, bibliotekininkė

RAŠTINĖS priėmimo laikas:

Pirmadieniais 8.00 - 16.00 val.
Antradieniais 8.00 - 16.00 val.

Raštvedė
telefonas pasiteiravimui: (8 37) 33 31 46

Priėmimo į pradinio ugdymo klases sąlygos: Priėmimas į pradinio ugdymo klases vykdomas vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 6 d. sprendimas Nr. T-33

DOKUMENTAI, NORINČIŲ MOKYTIS PAGAL PRADINIO UGDYMO PROGRAMĄ, REGISTRUOJAMI

Pirmadieniais 8.00 - 16.00 val.
Antradieniais 8.00 - 16.00 val.

Reikalingi dokumentai:

• prašymas,
• vaiko gimimo liudijimo kopija,
• pažymą apie vaiko sveikatą (forma Nr. 027-1/a) pateikti po 2018-06-01,
• dokumentą, liudijantį priešmokyklinio ugdymo programos baigimą pateikti po 2018-06-01,
• kiti teisės aktuose nurodyti dokumentai.

Mokyklai priskirta teritorija:
Mokykla, vykdoma programa Gatvė Gatvės atkarpa
Nuo Iki Nr.
Gričiupio seniūnija
Kauno mokykla- A. Baranausko g. Studentų g. Galo Neporiniai
-darželis „Šviesa“ Gražinos g. Pradžios Taikos pr.
Pradinio ugdymo programa Rimvydo g.
  Saulės g. Pradžios A. Baranausko g.
  B. Sruogos g.
  Studentų g. Pradžios A. Baranausko g.
  Taikos pr. Studentų g. A. Baranausko g.
  Varpo g. Pradžios A. Baranausko g.  Poriniai

Tėvų apeliavimo tesės
Tėvai gali pateikti motyvuotą apeliaciją mokyklos direktoriui raštu dėl savo vaiko priėmimo mokytis.
Tėvų apeliacija išnagrinėjama ir atsakymas raštu pateikiamas per 14 kalendorinių dienų.
Tėvų apeliacija registruojama mokyklos raštinėje.