Metodinė taryba

.

METODINĖ TARYBA - MOKYKLOS INSTITUCIJA STEBINTI IR GARANTUOJANTI UGDYMO KOKYBĘ 

METODINEI TARYBAI PIRMININKAUJA - direktoriaus pavaduotoja ugdymui Erika Vaidelienė

METODINĖS TARYBOS NARIAI:
Metonę tarybą sudaro mokytojai metodininkai,
metodinėje taryboje sekretoriauja - Kristina Grybienė
METODINĖ TARYBA  -  tai  nuolatinio mokytojų profesinės kompetencijos augimo ir ugdymo kokybės vertintoja. ugdymo kokybės projektų iniciatorė ir rengėja.
Mokytojai metodiškai ir dalykiškai bendradarbiaudami užsitikrina aukštą ugdymo kokybę ir skleisdami pedagogines ir metodines naujoves, dalindamiesi gerąja pedagogine patirtimi įsivertina savo, komandinio darbo kokybę.
METODINĖS TARYBOS REKOMENDACIJOS YRA TVIRTINAMOS MOKYTOJŲ TARYBOJE IR PRITARUS MOKYKLOS TARYBAI TAMPA PRIVALOMOS VISIEMS UGDYMO PROCESO ORGANIZATORIAMS.

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra