Būreliai

.

PAPILDOMO UGDYMO MOKAMI, PASIRENKAMI UŽSIĖMIMAI IRJŲ VADOVAI

RITMINIAI ŠOKIAI (3 - 6 m. vaikams)
vadovė Loreta Direvienė, Lietuvos čempionė, pramoginių šokių trenerė  
 
ANGLŲ KALBA (5 - 6 m. vaikams)
mokytoja Rūta Želvienė, tarptautinė licenzijatė
 
PRAMOGINIAI ŠOKIAI: KLUBAS GINTARĖLIAI (6 - 10 m. vaikams)
vadovė Dalia Vaikšnorienė, Tarptautinė trenerė ir teisėja, LIetuvos ir Europos čempionė 
 
KERAMIKOS - DAILĖS STUDIJA (3 - 10 m. vaikams)
vadovė Elena Matulaitienė
 
KARATE - KIOKUŠIN (5- 10 m. vaikams)
treneris Andrius Miseckas, Lietuvos daugkartinis čempionas
 
ŠACHMATŲ GIMNAZIJA (5 - 10 m. vaikams)
treneris Martynas Antanaitis
 
KREPŠINIS (4 - 6 m. vaikams)
treneris Edgaras Snaiperis
 
 AGNĖS ŠOKIŲ STUDIJA (6 -10 m. vaikams)
vadovė Agnė Stulgienė

PAPILDOMO UGDYMO NEMOKAMI, PASIRENKAMI UŽSIĖMIMAI IRJŲ VADOVAI

ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. MATEMATIKA (2 kl. mok.)
vadovė mokytoja Vida Karčiauskienė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. MATEMATIKA (3 kl. mok.)
vadovė mokytoja Edita Šežikaitė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. MATEMATIKA (4 kl. mok.)
vadovė mokytoja Aušra Jankauskienė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. LIETUVIŲ KALBA (3 - 4 kl. mok.)
vadovė mokytoja Violeta Ramanauskienė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. LIETUVIŲ KALBA (2 kl. mok.)
vadovė mokytoja Kristina Grybienė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. ANGLŲ KALBA (2 kl. mok.)
vadovė mokytoja Rita Nekrošytė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. ANGLŲ KALBA (3 - 4 kl. mok.)
vadovė mokytoja Aušra Sidaravičienė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. PASAULIO PAŽINIMAS (2 kl. mok.)
vadovė mokytoja Elvyra Šliažienė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. PASAULIO PAŽINIMAS (3 - 4 kl. mok.)
vadovė mokytoja Deimantė Burkauskienė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. MUZIKA (1 - 4 kl. mok.)
vadovė mokytoja Guosnė Jakelytė
 
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. TIKYBA (4 kl. mok.)
vadovė mokytoja sesuo Justina
 
CHORAS ŠVIESUOLIUKAS (1 - 4 kl. mok.)
vadovė Guosnė Jakelytė
 
FUTBOLIUKAS (2 kl. mok.)
treneris
 
JAUNIEJI KOMPIUTERININKAI (3 - 4 kl. mok.)
vadovas mokytojas Kęstas Šežikas
 
GUSTAVO ENCIKLOPEDIJA (1 kl. mok.)
vadovė Samanta Katiševskaja
 
ROBOTIKA (2 kl. mok.)
vadovė Lina Zizienė
 
SVEIKATAI PALANKUS (4 kl. mok.)
vadovė Rasa Ginelevičienė
 
DAILĖS STUDIJA (1 - 4 kl. mok.)
vadovas Elena Matulaitienė

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra