Kalėdų belaukiant...

Svajoklių sodybos pirmokai su tėveliais pakvietė visus į savo kalėdinį spektaklį " Kalėdų belaukiant.....". Trys nykštukai keliaudami sutiko pingvinukus, snaiges, miško gyventojus- ežiukus, sniegenas, voverytes, kiškučius, kurie būriavosi prie kalėdinės eglutės. Nė vienas nenori likti vienas, be draugų, laukiant stebuklingos Kalėdų nakties, kai įvyksta pats didžiausias stebuklas. Gera visiems kartu ir nesvarbu, kad nėra dovanų. Visi suprato, kad didžiausia dovana - buvimas kartu ir mokėjimasis džiaugtis vienas kitu, apkabinti, prisiglausti, dalintis tuo, ką turi.