“Šviesuolio diena kartu su šv. Liucija“

Jau penktus metus gruodžio 11 d. Kauno –mokykloje darželyje „Šviesa" (Šviesos miestelyje) organizuojamas projektas "Šviesuolio diena kartu su šv. Liucija". Šiame projekte dalyvauja pradinio ugdymo ugdytiniai.

Projekto tikslas – išrinkti ir pagerbti metų „Šviesuolio" vardo nusipelniusius ugdytinius. Prieš mėnesį sodybose pagal vieningus „Šviesuolio" rinkimo kriterijus, slaptu balsavimu, išrenkami šviesuoliai – po 2 mokinius iš kiekvienos sodybos.
Šv. Liucijos dieną, anksti ryte, „Šviesos miestelio" gyventojus pasitinka žvakelėmis apšviestas kiemas. Vakare – šviesuoliams ir jų tėveliams dovanojamas šventinis koncertas, kurio metu apdovanojami šviesuoliai „Šviesuolio" žvaigždėmis ir padėkomis.