Naujienos

Gruodžio 5 d. mus aplankė Šv. Mikalojus

.

Šventasis Miros vyskupas Mikalojus, geradarys ir pagalbininkas, savo gyvenimu liudija, jog Dieve ir tikėjime į Dievą slypi kiekvienos dovanos šaknys.

Gruodžio 5 d. mūsų „Šviesos“ miestelyje buvo ypatinga diena. Ryte visi miestelio gyventojai susirinko į rotušę (salę). Čia mūsų laukė staigmena. Nuskambėjus varpeliui, į salę atėjo svečias. Mus aplankė šv. Mikalojus :). Mokiniai kartu su juo žaidė, giedojo giesmes, atsakinėjo į klausimus. Šv. Mikalojus juos apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis. Grįžę į savo sodybas, vaikai rado Mikalojaus pėdsakus − laišką ir mažą saldžią dovanėlę. Šventinė diena tęsėsi Kalėdinėse dirbtuvėse, kur vaikai ir tėveliai gamino įvairius dirbinius šventėms.

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra