Gruodžio 5 d. mus aplankė Šv. Mikalojus

Šventasis Miros vyskupas Mikalojus, geradarys ir pagalbininkas, savo gyvenimu liudija, jog Dieve ir tikėjime į Dievą slypi kiekvienos dovanos šaknys.

Gruodžio 5 d. mūsų „Šviesos“ miestelyje buvo ypatinga diena. Ryte visi miestelio gyventojai susirinko į rotušę (salę). Čia mūsų laukė staigmena. Nuskambėjus varpeliui, į salę atėjo svečias. Mus aplankė šv. Mikalojus :). Mokiniai kartu su juo žaidė, giedojo giesmes, atsakinėjo į klausimus. Šv. Mikalojus juos apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis. Grįžę į savo sodybas, vaikai rado Mikalojaus pėdsakus − laišką ir mažą saldžią dovanėlę. Šventinė diena tęsėsi Kalėdinėse dirbtuvėse, kur vaikai ir tėveliai gamino įvairius dirbinius šventėms.