Naujienos

Būk saugus ir Amsis bus Ramus

.

„Dainorėlių" sodybos vaikai ne tik kartu su auklėtojomis mokėsi apie saugų  elgesį gatvėje, bet turėjo galimybę apie tai išgirsti iš pačių policijos darbuotojų, kurios ne tik smagiai bendravo su vaikais, pakartojo pagrindines saugaus elgesio taisykles, bet ir pasidalino suvenyrais – mažaisiais šviesoforais. 

 

Didžiausia staigmena buvo svečius atlydėjęs jų pagalbininkas „šuniukas" Amsis. Pasipuošęs ryškia liemene, jis priminė, jog gatvėje reikia būti atsargiems ir matomiems, o vietoj ryškios liemenės galima segėti atšvaitus. Rūpestingasis Amsis padovanojo vaikams po ryškiaspalvį atšvaitą. Dainorėliai  ir Amsis ne tik draugiškai spaudė letenas, bet ir nešykštėjo šiltų apsikabinimų ir palinkėjimų.

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra