Sporto šventė

Rugsėjo 26 dienos, penktadienio popietę Šviesos miestelėnai sugužėjo į tradicinę kasmetinę Šeimų sporto šventę. Tėveliai, seneliai, broliai, sesės, draugai linksmi būriavosi prie šeimų registracijos.

Šiemet sporto šventė sutapo su Europos kalbų diena. Kadangi jau antri metai dalyvaujame projekte "Mes europiečiai", tad Šeimų sporto šventę siejome su Europoje propoguojamomis populiariausiomis sporto šakomis. Bendradarbiaudamos tarpusavyje, sodybos organizavo 6 bendras rungtis: futbolą, krepšinį, badmintoną, boulingą, tinklinį, kalnų slidinėjimą.Šios šventės šūkis - "Sveikam kūne - sveika siela". Sodybų ugdytiniai kartu su savo mokytojais, tėveliais mokėsi šūkį sakyti pasirinktomis Europos šalių kalbomis. Išgirdome 13 Europos valstybių kalbomis pasakytą šūkį. Šventę pradėjome sugiedodami mūsų mokyklos himną. Susirinkusius pasveikino Aikido grupė su gražiu pasirodymu. Darbštukų sodybos vaikai pašoko labai gražų šokį. Vėliau prasidėjo rungtys, kuriose vaikai, tėveliai, seneliai ir visi kiti kartu galėjo išbandyti savo jėgas. Visus lydėjo šypsena, gera nuotaika. Po varžybų vaišinomės skania grikių koše ir arbata. Šventę užbaigėme M. Mikutavičiaus daina "Trys milijonai".Šiemet šventėje dalyvavo 127 šeimos, tai 30 šeimų daugiau negu pernai. Organizuoti šventę padėjo buvę mokyklos mokiniai. Gera būti visiems bendruomenės nariams kartu ir smagiai praleisti laiką. Ši šventė parodė, kad mes esame darni ir stipri bendruomenė, yra glaudus ryšys tarp vaiko - mokyklos ir šeimos.