Džiaugiamės patekę į “Design for Change”

Džiaugiamės patekę į “Design for Change” (DFC) aukščiausio lygio pasaulinio suvažiavimo Romoje dalyvių sąrašus. Esame vieni iš 6-ių Lietuvos moksleivių komandų , kurios turės galimybę 2019 m. lapkričio 27-30 dienomis dalyvauti suvažiavime Romoje. Šiame suvažiavime dalyvaus apie 4000 moksleivių iš pusšimčio DFC partnerinių šalių. DFC remia ir skatina Romos popiežius Pranciškus, tad lapkričio 30 dieną būsime visi drauge Vatikane.

Tai didelė garbė atstovauti ne tik DFC Lietuva judėjimą, bet ir savo mokyklą, bendruomenę, Lietuvą.

DFC