Viktorinos „Irkis į gilumą“ (Lk 5, 4a) finalinis etapas

2019 - 04 - 04 d. Kauno arkivyskupijos salėje vyko finalinis viktorinos etapas, kuriame dalyvavo geriausios I ir II dekanatų komandos, tarp jų pateko ir mūsų mokyklos 4-tos kl. mokinės: Ieva Grybaitė, Gustė Grinytė, Lukrecija Davydovaitė, Austėja Balčiūnaitė ir Darija Janсiūtė, kurios buvo apdovanotos I - prizine vieta.

Viktorinos metu dalyviai prisistatė savo paruoštais pasirodymais, sprendė užduotis, atsakinėjo į klausimus. Užduotys buvo įvairios, mokiniai puikiai atskleidė ne tik tikėjimo žinias, bet ir kūrybiškumą. Užduočių vertinimo komisija džiaugėsi, kad visi viktorinoje dalyvavusieji vaikai buvo šauniai pasiruošę. Mūsų mokyklos mergaitės grįžo su padėkos raštais, dovanomis ir džiugia nuotaika. Nuoširdžiai sveikiname mūsų komandą!