Naujienos

Viktorinos „Irkis į gilumą“ (Lk 5, 4a) finalinis etapas

.

2019 - 04 - 04 d. Kauno arkivyskupijos salėje vyko finalinis viktorinos etapas, kuriame dalyvavo geriausios I ir II dekanatų komandos, tarp jų pateko ir mūsų mokyklos 4-tos kl. mokinės: Ieva Grybaitė, Gustė Grinytė, Lukrecija Davydovaitė, Austėja Balčiūnaitė ir Darija Janсiūtė, kurios buvo apdovanotos I - prizine vieta.

Viktorinos metu dalyviai prisistatė savo paruoštais pasirodymais, sprendė užduotis, atsakinėjo į klausimus. Užduotys buvo įvairios, mokiniai puikiai atskleidė ne tik tikėjimo žinias, bet ir kūrybiškumą. Užduočių vertinimo komisija džiaugėsi, kad visi viktorinoje dalyvavusieji vaikai buvo šauniai pasiruošę. Mūsų mokyklos mergaitės grįžo su padėkos raštais, dovanomis ir džiugia nuotaika. Nuoširdžiai sveikiname mūsų komandą!

 

 

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra