„Dalijamės patirtimi: bendradarbiavimas „eTwinning“ ir „Erasmus+“ projektuose“

2019 m. kovo 26 d. Kauno mokykloje-darželyje „Šviesa“ vyko seminaras „Dalijamės patirtimi: bendradarbiavimas „eTwinning“ ir „Erasmus+“ projektuose“. Seminaras skirtas pedagogams, užsiregistravusiems eTwinning platformoje ir norintiems bendradarbiauti bei mokytis kurti eTwinning projektus. Seminaro koordinatorė - Kauno Veršvų gimnazijos informacinių technologijų mokytoja ekspertė, programos eTwinning ambasadorė Danguolė Vaitmonienė. Gerąją patirtimi dalijosi Kauno mokyklos-darželio "Šviesa" mokytojos Virginija Paužienė, Rasa Plesevičienė, Miglė Stankevičiūtė. Seminare dalyvavo mokytojai iš Kauno, Alytaus ir Jonavos mokyklų.

Akimirkos iš renginio