Naujienos

“Sakytužių” šventė - vaikų dovana Lietuvai

.

sakgytedr

Tradiciškai “Šviesos” miestelio ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai “Sakytužių” švente paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šviesiukų svarbiausios dovanos Lietuvai buvo jų deklamuojami eilėraščiai apie Tėvynę ir nuoširdžiai atliekamos dainelės bei muzikos kūrinėliai.

 

Smagu, jog į šventę įsitraukė ir dalyvavo vaikų tėveliai. Rūpinosi padėkomis, pagrojo muzikos kūrinėlių, sudanaivo skambią savanorių dainą. Šviesiukai išgirdo pasakojimą apie Krašto apsaugos savanorio darbą ir sužinojo, koks pavojingas išminuotojo darbas.

Smagu visiems kartu švęsti Lietuvos šventę – Nepriklausomybės atkūrimą ir būti laisvais.

Daugiau akimirkų iš renginio

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra