“Sakytužių” šventė - vaikų dovana Lietuvai

sakgytedr

Tradiciškai “Šviesos” miestelio ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai “Sakytužių” švente paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šviesiukų svarbiausios dovanos Lietuvai buvo jų deklamuojami eilėraščiai apie Tėvynę ir nuoširdžiai atliekamos dainelės bei muzikos kūrinėliai.

Smagu, jog į šventę įsitraukė ir dalyvavo vaikų tėveliai. Rūpinosi padėkomis, pagrojo muzikos kūrinėlių, sudanaivo skambią savanorių dainą. Šviesiukai išgirdo pasakojimą apie Krašto apsaugos savanorio darbą ir sužinojo, koks pavojingas išminuotojo darbas.

Smagu visiems kartu švęsti Lietuvos šventę – Nepriklausomybės atkūrimą ir būti laisvais.

Daugiau akimirkų iš renginio