Tikybos viktorina “Irkis į gilumą”

Kiekvienais metais vyksta Kauno arkivyskupijoje viktorina "Irkis į gilumą". Sausio 29 dieną, šv. Antano Paduviečio parapijos salėje, vyko Kauno arkivyskupijos 4 klasių mokinių tikybos viktorinos “Irkis į gilumą” II etapas. Jame dalyvavo Šv. Antano parapijoje esančių mokyklų komandos. Įveikusi daug įvairiausių užduočių, viktorinos nugalėtojais tapo ir į aukštesnį etapą keliauja “Šviesos” mokyklos ketvirtokų komanda „Šviesos vaikai“. Nuoširdžiai sveikiname mūsų komandą: Austėją Balčiūnaitę, Gustę Grinytę, Ievą Grybaitę, Dariją Janciūtę, Lukreciją Dovydovaitę. Linkime komandai sėkmės sekančiame viktorinos etape.

20190129 152602

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1