Sniego pingvinai

2019 m. sausio 20 d. minima Pasaulinė sniego diena. Šią dieną kiekvienas raginamas praleisti šventiškai, linksmoje draugijoje – lauke.

„Šviesos“ bendruomenė šią dieną minėjo sausio 22 d. renginyje „Sniego pingvinai“, kuriame dalyvavo ikimokyklinukai, priešmokyklinukai, 1-2 klasių mokiniai, mokytojai bei tėveliai. Drauge su pingvinais šokdami ir atlikdami įvairias užduotis tiek vaikai, tiek suaugę, aktyviai mėgavosi sniego gausa ir žiemos linksmybėmis – čiuožimu nuo kalnų, sniego gniūžčių mėtymu į taikinį, piešimu ant sniego ir kitomis pramogomis.

Dėkojame visiems prisidėjusiems, prie šventės organizavimo ir aktyviai dalyvavusiems.

Akimirkos iš renginio