Naujienos

Projektas „Augu su knyga“

.

Kauno mokykla – darželis „Šviesa“ “Šviesuliukų“ sodybos vaikai ir darbuotojai prisijungė į eTwinning metinį projektą „Augu su knyga“. Projektas vyksta nuo 2018.09.01 iki 2019.06.01. Projekte dalyvauja 16 partnerių iš įvairių Lietuvos mokyklų.
Projektas skirtas 5-10 metų vaikams ir pradinio bei ikimokyklinio ugdymo pedagogams. Kad skaitymo mokymasis taptų gyvenimo palydovu, įdomiu, kūrybišku ir naudingu, reikia su skaitymu susidraugauti. Šis projektas skirtas skatinti mokinius skaityti kitaip, pajusti skaitymo naudą ir malonumą.

Tikslas- skatinti skaityti kitaip, suvokiant skaitymo prasmę, naudą, teikiamas galimybes. Šio projekto metu bus ugdoma komunikavimo gimtąja kalba kompetencija. Tikėtina, kad mokiniai perskaitys grožinius ir negrožinius kūrinius, gebės rasti, atsirinkti, apibendrinti reikiamą informaciją, supras kūrinių daromą poveikį, gebės juos kritiškai vertinti, patirs estetinių išgyvenimų. Bendraudami ir bendradarbiaudami su projekto partneriais dalinsis idėjomis ir atliks įvairias veiklas kartu. Patirs daug džiugių emocijų.

Eiga
Rugsėjis- Projekto dalyvių prisistatymas. - Vasaros skaitiniai.
Spalis
- Gyvūnai knygelėse.
Lapkritis
- Knygų mugė. Skaitome knygų mugėje įsigytas knygles.
Gruodis
- Knygų Kalėdos.
Sausis
- Kūrybinės dirbtuvėlės ,,Mano knygelė".
Vasaris
- Virtuali fotografijos paroda ,,Skaitau su šeima".
Kovas
- Skaitytų knygelių piešinių paroda.
Balandis
- Vaikiškos knygos dienos minėjimas ,,Pasakų šalyje“
Gegužė
- Akcija ,,Lietuva skaito!"
- Pedagogų gerosios patirties pasidalijimas.
- Projekto apibendrinimas, įvertinimas, sklaida.
- Filmų, koliažų kūrimas iš geriausiai pavykusių veiklų.
TIKĖTINI REZULTATAI
Mokiniai labiau susidomės knygų skaitymu. Skaitydami knygas atliks įdomias, patrauklias veiklas: vaidins, fotografuos, pieš, kurs, susitiks su rašytojais, skaitys kitiems, įsijungs į įvairias akcijas, pajus literatūros grožį ir naudą. Mokytojai pasidalins gerąja patirtimi, skirtingais metodais, idėjomis.
Nuoroda į projektą: https://twinspace.etwinning.net/68706/home

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra