Naujienos

Projektas "I can"

.

Aš galiu, tai ir tu gali! Mes galime įveikti triukšmą mokykloje! Su tokiu iššūkiu Šviesos mokinukai prisijungė prie 40-ties pasaulio mokyklų tinklo vykdomo projekto "I can" ir tapo šio globalaus vaikų judėjimo dalimi. Šviesiukai yra DABARTIS ir pokyčius gali daryti jau dabar.

Puiki KAITOS projektėlių “I can” pradžia Kauno mokykloje darželyje Šviesa! Esame kuriantys ir pilietiški vaikai. įgyvendiname savo idėjas ir dalinamės savo atliktais darbais su viso pasaulio vaikais ir suaugusiais.
Mūsų sėkmės projektai: “Aktyvios pertraukos” - mokytoja Edita Šežikaitė; “Triukšmas” – mokytoja Vida Karčiauskienė.
Spustelėję žemiau esančias nuorodas rasite daugiau informacijos apie projekto akimirkas:

I can 2018

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra