Projektas "I can"

Aš galiu, tai ir tu gali! Mes galime įveikti triukšmą mokykloje! Su tokiu iššūkiu Šviesos mokinukai prisijungė prie 40-ties pasaulio mokyklų tinklo vykdomo projekto "I can" ir tapo šio globalaus vaikų judėjimo dalimi. Šviesiukai yra DABARTIS ir pokyčius gali daryti jau dabar.

Puiki KAITOS projektėlių “I can” pradžia Kauno mokykloje darželyje Šviesa! Esame kuriantys ir pilietiški vaikai. įgyvendiname savo idėjas ir dalinamės savo atliktais darbais su viso pasaulio vaikais ir suaugusiais.
Mūsų sėkmės projektai: “Aktyvios pertraukos” - mokytoja Edita Šežikaitė; “Triukšmas” – mokytoja Vida Karčiauskienė.
Spustelėję žemiau esančias nuorodas rasite daugiau informacijos apie projekto akimirkas:

I can 2018