Diskusija: "Technologijų vedliai"

Lapkričio 21 d. Vilniuje, Martyno Mažvydo bibliotekoje, vyko puiki, nuotaikinga diskusija apie IT technologijų taikymą ugdymo procese. Aptarėme, kokias galimybes IT technologijos atveria mums – mokytojams ir vaikams, koką svarbią vietą jos užima, ugdant jaunuosius ateities vedlius – kūrėjus. Diskusiją moderavo Paulius Vertelka, diskusijos dalyviai – Viktoras Gurgždys, Edita Šežikaitė (Kauno mokykla-darželis „Šviesa“), Arminas Varanauskas, Monika Katkutė-Gelžinė, Elijus Čivilis. Jos metu buvo paskelbta puiki žinia Lietuvos mokytojams – startuoja google kompanijos finansuojami mokymai mokytojams, kuriuos rengs ir organizuos bit&Byte kūrybinių technologijų akademija.