Naujienos

Rudens dirbtuvėlės

.

„Išgirdęs rudeninį lapų čęžesi, gyvenimas prasideda iš naujo“. F. Skotas Ficdžeraldas.
„Šviesos“ miestelyje gyvenimas visada verda, o atėjus rudeniui džiaugėmės jo suteiktomis gėrybėmis ir krentančiais lapais. Spalio mėnesį vyko projektas „Rudens dirbtuvėse“. Šio mėnesio projektas buvo skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, kurio metu buvo vykdomos veiklos, supažindinančios vaikus su rudens pasikeitimais. Ne tik individualios veiklos vyko sodybose, bet spalio mėn. 12d. vyko rudens dirbtuvės, kuriose dalyvavo ir tėveliai. Sodybos padedamos tėvelių kūrybingai papuošė skėčius rudens gėrybėmis, o šie puikiai papuošė „Šviesos“ miestelio lauko aplinką. 

  spalvotassketis
 

Taip pat šį mėnesį visos darželio sodybos turėjo išvyką į Kauno valstybinį lėlių teatrą, kur vaikams įspūdį paliko ne tik kelionė autobusu, bet ir spektaklis „Pasakų namai“. Spektaklis vaikus pamokė, kad visur gerai bet namuose geriausia, tačiau keliauti ir pažintį pasaulį taip pat reikia.

O mėnesio projektą „Rudens dirbtuvėse“ vainikavo ilgai lauktas renginys – „Spalvoto skėčio šventė“. Spalio 19 d. atėjo laukta diena, vaikai išsipuošė rudens gerybėmis ir atskubėjo į kiemą, kur sutiko lapę snapę ir spalvotąjį skėtį. Vaikai kartu su atėjusiais svečiais smagiai pašoko ir padainavo, o renginio pabaigoje atidarėme savo naująjį namelį, kuriame slėpėsi linksmasis moliūgas su skaniais pyragais.

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra