Mokslo metų pradžios šventė – šeimų palaiminimas

Rugsėjo 3 d. visa mokyklos bendruomenė susirinkome į šv. Antano Paduviečio bažnyčią pradėti naujus mokslo metus. Susirikiavusius pirmokus lauke kunigas pašlakstė švęstu vandeniu. Pirmokų tėveliai laikė juostas, iš kurių buvo padarytas kelias. Skambant giesmei „Įeinu su gyriaus giesme“ ir varpeliams pirmokai, vedami savo mokytojų ir ketvirtokų, atėjo prie altoriaus. Kunigas juos pasitiko ir pašlakstė švęstu vandeniu. Šventę pradėjome mūsų mokyklos himnu. Mūsų mokyklos direktorė p. Evelina Stankevičienė pasveikino bendruomenę su mokslo metų pradžia. Dievo Žodžio liturgijoje skaitinius skaitė mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai. Mokiniai atnešė žvakeles, kaip šviesos, meilės ir šilumos simbolį. Mokyklos kolektyvas atnešė po gėlę, kaip savo širdies dalelę. Svečiuose turėjome LR Seimo narį p. Kazimierą Starkevičių. Mūsų mokyklos svečiai pasakė daug gražių ir šiltų žodžių. Kunigai laimino šeimas ir vaikus. Išgyvenome visus apjungusią šventę. Gera kurti bendruomenę kartu!