Vaikai, lekiam į vasarą

Šviesos mietelyje gegužės 31d. vakaras buvo ypatingas. Ikimokyklinio ugdymo sodybos "Drąsučiai", "Moksliukai", "Dainorėliai" visi kartu užbaigė mokslo metus, būsimi priešmokyklinukai gavo kelialapius į Zuikių akademiją. Kad šventė būtų ypatinga ir įsimintina "Super vaikai" studija pravedė sportines estafetes šeimoms. Turėjo galimybę visi pajudėti, pažaisti, pašokti. Šventės pabaigą vainikavo "PUTŲ ŠOU" programa, kurios metu teigiamį emocijų netrūko nei tėvams, nei vaikams, nei visai mokyklos bendruomenei. Už šią idėją ir pramogą ačiū mokyklos direktorei Evelinai. Gražios vasaros, įsimintinų atostogų.

vasara