Naujienos

Šviesiukų „Svajonių sodas“

.

Gegužės 9 dieną Šviesos miestelyje vyko iškilminga šviesiukų „Svajonių sodo“ atidarymo ceremonija. Ceremonijoje dalyvavo Gričiupio seniūnė Jolanta Žakevičienė, kunigas Virginijus Birjotas. Svečiai pasidžiaugė Šviesos miestelio bendruomenės nuveiktais darbais, o perkirpdami juostą paskelbė – Šviesos „Svajonių sodo“ atidarymą. „Svajonių sodą“ kunigas pašventino, palinkėdamas šviesiukams auginti, prižiūrėti ir puoselėti savo svajones.

„Svajonių sodas“ ypatingas. Jame pasodinti 36 medžiai (ir tai tik I etapas), kurie pavadinti šviesiukų svajonių vardais. Šviesiukai maži - bet svajonės didelės... Nuo šios dienos Kauno mokyklos-darželio „Šviesa“ „Svajonių sode“ galima sutikti Šeimos, Stiprybės, Atostogų, Mokslo, Sveikatos, Kelionių, Meilės ir dar daug kitų šiltų ir prasmingų augančių svajonių...
Taip pat svečiai ir Šviesos miestelio bendruomenė pasidžiaugė, kad „Svajonių sode“ atsirado lauko muzikos instrumentų edukacinė erdvė, kuri leidžia eksperimentuoti, improvizuoti ir dalintis kūrybiniu džiaugsmu.
Tai sodas, kuriame vaikai niekuomet nenustoja svajoti ir kurti. Tai - sodas, kuriame auga .... svajonės. Būtent tokią žinią Lietuvos 100-čio ir mokyklos 25 –čio proga Šviesos miestelėnai ateinančioms kartoms paliko laiške. Laiškas saugomas kapsulėje, kuris slypi „Svajonių pievelėje“, šalia stovinčio angelo.

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra