Visų dėmesį sukaustė darželinukų krepšinis

Išaušo visų ilgai laukta diena, kai mūsų jauniausieji Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ auklėtiniai užvaldo krepšinio aikštelę Kauno darželinukų krepšinio čempionato finaliniame etape. Nuo ankstyvo ryto, praeiviai keliaujantys į Ąžuolyno parką, girdėjo vaikučių kamuolio bumbsėjimą, džiaugsmingus šūksnius ir garsų juoką. Tai šventė, kai mūsų mažiausieji gali pasijusti tikrais krepšininkais ar krepšininkėmis ir dėmesys priklauso tik jiems. Tėveliai negaili paskatinančių, pagiriamų žodžių ir daugybės aplodismentų.

Pirmojoje dalyje prasidėjo mūsų talismano Snaipo ir trenerio Mariaus mankšta, kurioje patys mažiausieji 4–5 metų akademijos krepšininkai, pasimankštinę dalyvavo estafečių rungtyse. Vaikučiai stengėsi visiems parodyti, kokie jie greiti ir vikrūs, kaip puikiai moka varinėti kamuolį, jį perduoti bei mesti į krepšį. Pertraukėlių metu galėjome stebėti nuotoliniu būdu valdomų lėktuvėlių triukus, mažųjų nuostabiųjų „Vanila“ balerinų šokius, bei žonglieriaus Kasparo magišką pasirodymą.
Netrukus į aikštelę išbėgo Kauno darželinukų krepšinio čempionato „Snaiperis“ mažosios taurės dalyviai. Geriausiai sužaidę darželių auklėtiniai susitiko pusfinaliuose: „Spragtukas“ – „Vyturėlis“ ir „Žiburėlis“ ir „Vilnelė 2“. Mažajame taurės finale dėl trečiosios vietos medaliais pasidabino „Vilnelė 2“ krepšininkai įveikę „Vyturėlio“ auklėtinius (29:14). Didžiajame finale dėl pirmosios vietos jaunieji krepšininkai kovojo iki pat rungtynių pabaigos. Šį kartą stipresni buvo darželio „Žiburėlis“ auklėtiniai įveikę „Spragtuko“ šaunią komandą (22:17).
Didžiojoje Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ darželinukų taurėje varžėsi 12 darželių komandų. Tačiau tik keturios laimingosios komandos žengė į finalinį ketvertą, kuriame susitiko „Šnekutis“ su „Spindulys 1“ (36:10), „Gandriukas“ su „Žvangutis“ (22:30) krepšininkais. Didžiosios taurės mažajame finale bronzos medaliais atiteko darželio „Gandriuko“ auklėtiniams, kurie tik antrajame kėlinyje pasivijo ir sugebėjo pralenkti „Spindulys 1“ krepšininkus (29:14). Didžiajame taurės finale susitiko lygiaverčiai varžovai. Po įnirtingų finalinių rungtynių, paskutinėmis minutėmis pergalę išplėšė ir didžiąją taurę į viršų kėlė darželio „Žvangutis“ krepšininkai įveikę „Šnekutis“ komandą (28:22).
Prizines vietas užėmusios komandos mažojoje ir didžiojoje taurėje buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, kiti vaikučiai džiaugėsi dalyvio medaliais ir gaiviu renginio rėmėjo ,,Aha“ prizu.
Visi čempionate dalyvavę mūsų mažiausieji krepšininkai po čempionato aikštelę paliko su šypsenomis, vieni džiaugėsi iškovotais medaliais ir taurėmis, o kiti žadėjo stipriai treniruotis ir kitą kartą pasirodyti geriau. Smagu matyti laimingus, savimi pasitikinčius mūsų auklėtinius!

Renginio akimirkas galite pamatyti paspaudę ant nuorodų:  Estafetės, Mažoji taurė

Video akimirkos: Estafečių, Mažoji taurė