„RAŠAU DRAUGUI LAIŠKĄ, KAIP AŠ ŠVENČIAU LIETUVOS ŠIMTĄSIAS METINES“

Kovo 5-22 dienomis „Šviesos“ miestelyje vyko projektas „Rašau draugui laišką, kaip aš švenčiau Lietuvos šimtąsias metines“. Projekte dalyvavo mūsų mokyklos vaikai, kartu su „Varpelio“ pradinės mokyklos, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos, Dainavos progimnazijos mokiniais. Savo mokyklose mokiniai rašė laiškus draugui, kaip jie šventė Lietuvos valstybės atkūrimo akto šimtąsias metines. Laiškus meniškai apipavidalino ir siuntė vaikams į kitas mokyklas. Džiugu buvo skaityti gautus draugų laiškus. Kovo 22 dieną vykusiame baigiamajame renginyje vyko projekto aptarimas, pasidalijimas gerąja patirtimi apie bendradarbiavimo tarp mokyklų formas.