„English Speech Championship – 2018“ III turas

2018 m. kovo 8 d. Kauno Panemunės pradinė mokykla sukvietė IV-ųjų klasių mokinius į respublikinio mokinių pateikčių anglų kalba čempionato III turą “English Speech Championship 2018”. Ketvirtokas, Stipruolių sodybos mokinys, Rokas Davainis, atstovavo mokyklai, pristatė pateiktį anglų kalba “Celebrating the 100th Anniversary of Lithuania“ (liet. Švenčiame Lietuvos valstybės 100-mečio jubiliejų) ir gavo Panemunės pradinės mokyklos, vertinimo komisijos padėką. Mokinį konkursui ruošė vyresnioji anglų kalbos mokytoja Rūta Želvienė. Šįmet varžėsi 18 dalyvių iš Kauno. Pasak autoritetingos komisijos – Vilmos Bačkiūtės (Švietimo ir mokslo ministerija) ir Jaq Greenspon (Vytauto Didžiojo universitetas), vaikai nudžiugino puikiomis anglų kalbos žiniomis, gebėjimu kalbėti laisvai, įtikinamai, vaizdingai. Mūsų mokyklos mokinys yra pakviestas į Kauno Suzuki pradinės mokyklos organizuojamą konferenciją.