Naujienos

Kaziuko kermošius

.

Kaip ir kiekvienais metais, atėjęs pavasaris į mūsų šalį atneša Kaziuko šventę, nuo kurios taip pat nėra atsėjamos šurmuliuojančios mugės. Šiemet kovo 5 d. pavasario vėjai snieguoti su savimi į mūsų mokyklą irgi atnešė Kaziuko mugę, kupiną besišypsančių vaikų ir suaugusiųjų, pilną įvairiausių prigamintų darbų, darbelių. Šiai šventei vaikai kartu su auklėtojomis ruošėsi iš anksto. Visą savaitę, nuo vasario 27 d. mūsų mokyklos sodybose vyko kūrybinės dirbtuvės, vaikai gamino įvairius darbelius: vėrė karolius ir apyrankes iš makaronų, modelino, rišo verbas, komponavo margaspalves gėles, sages, gamino iš įvairių medžiagų vazas, medalius, nešančius sėkmę.

O kokia būtų Kaziuko mugė be pačio Kaziuko ir Kazytės? Tad mugę atidarė ir susirinkusius linksma nuotaika dainomis, šmaikščiais pasakymais užkrėtinėjo pats linksmasis Kaziukas su visa savo šeima. Be linksmybių, mūsų įstaigos mugėje kiekviena sodyba didžiavosi prekių gausybę išpuoštais stalais. Akys raibo nuo pavasarį skelbiančių gėlių, gyvūnėlių ir pauksčiukų, paveikslų, medalių, linksmųjų sveikuolių duoniukų, spalvingų verbų, skirtukų knygoms, net vazų ir stebuklingų akmenėlių boružėms. Pirko ir draugai, ir seneliai, ir tėveliai, įstaigos darbuotojai ir pedagogai. Kam medalis, kam gėlytė, kam verba,o kam Kaziuko riestainis.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti ČIA

 

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra