Laisvalaikis ir malda kasdienybėje

Integruota pamoka „Laisvalaikis ir malda kasdienybėje“.
Ugdymo inovacija! Anglų kalbos ir tikybos pamoka viename.

Pamoką vedė vyresnioji anglų kalbos mok. Rūta Želvienė ir tikybos mokytoja s. Justina.
Pamokos metu anglų kalba su „Linksmuoliais“ kalbėjome apie laisvalaikio praleidimo veiklas, o lietuviškai apie maldos būdus (padėkos, atsiprašymo, prašymo, garbinimo, užtarimo).
Mokiniai piešė kairę ir dešinę plaštakas. Į kairės pirštukus anglų kalba įrašė penkias maldos būdus, o į dešinę - penkias laisvalaikio veiklas. Pamokos pabaigoje plaštakos susijungė pasisveikinimui, simbolizuodamos laisvalaikio ir kasdieninės maldos poreikį gyvenime. Pamokoje mokiniai išmoko giedoti giesmę „Jėzau, aš Tavim tikiu“ anglų kalba.
Ir mokytojai ir mokiniai nori daugiau tokių įdomių pamokų, kurios atveria galimybes kūrybiškumui, inovatoriškumui ir patirtiniam ugdymui.