Naujienos

Laisvalaikis ir malda kasdienybėje

.

Integruota pamoka „Laisvalaikis ir malda kasdienybėje“.
Ugdymo inovacija! Anglų kalbos ir tikybos pamoka viename.

Pamoką vedė vyresnioji anglų kalbos mok. Rūta Želvienė ir tikybos mokytoja s. Justina.
Pamokos metu anglų kalba su „Linksmuoliais“ kalbėjome apie laisvalaikio praleidimo veiklas, o lietuviškai apie maldos būdus (padėkos, atsiprašymo, prašymo, garbinimo, užtarimo).
Mokiniai piešė kairę ir dešinę plaštakas. Į kairės pirštukus anglų kalba įrašė penkias maldos būdus, o į dešinę - penkias laisvalaikio veiklas. Pamokos pabaigoje plaštakos susijungė pasisveikinimui, simbolizuodamos laisvalaikio ir kasdieninės maldos poreikį gyvenime. Pamokoje mokiniai išmoko giedoti giesmę „Jėzau, aš Tavim tikiu“ anglų kalba.
Ir mokytojai ir mokiniai nori daugiau tokių įdomių pamokų, kurios atveria galimybes kūrybiškumui, inovatoriškumui ir patirtiniam ugdymui.

 

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra