Dalyvaujame krepšinio čempionate

Mokyklos - darželio „Šviesa“ mažieji krepšininkai žengia pirmuosius žingsnius krepšinyje KA „Snaiperis“ Kauno darželinukų krepšinio čempionate.
Paskutinį žiemos sekmadienį prasidėjo didžiausias Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ Kauno darželinukų krepšinio čempionatas. Vaikučiai nekantriai laukė kada ne tik galės varžytis su kitų darželių krepšininkais, bet galės parodyti mamytėms ir tėveliams, ką išmoko krepšinio treniruotėse.

Mažieji krepšininkai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, stengėsi taikliai mėtyti į krepšį, stipriais plojimais ir šūksniais palaikyti savo komandos draugus. O geriausi sirgaliai - tėveliai, savo vaikučius drąsino, skatino, o kartais jei ir nepasisekdavo – paguosdavo. Tėveliai turėjo ir savo šlovės akimirką, kai galėjo savo sūnums ir dukroms parodyti, kad ir jie moka įmesti į krepšį. Čempionato dalyviai matė labai daug taiklių tėvelių metimų, kurie sulaukdavo gražiausių emocijų.
Pirmajame Kauno darželinukų krepšinio čempionate varžėsi „Spindulio“, „Atžalėlės“, „Gandriuko“, „Šančių“, „Daigelio“, „Gintarėlio“, „Šnekučio“, „Žvangučio, "Čiauškučio", „Panemunės“, „Girinuko“, „Vyturėlio“, „Vilnelės“, „Spragtuko“, „Girinuko“, „Šviesos“, „Klumpelės“, „Rokučio“, „Pušynėlio“, „Varpelio“, „Žiburėlio“, „Obelėlės“ darželių komandos. Už poros mėnesių, balandžio pabaigoje vyksiančiame finaliniame etape komandos susitiks siekti didžiosios ir mažosios KA ,,Snaiperis” taurės.
Visi čempionate dalyvavę jauniausieji akademijos krepšininkai buvo apdovanoti spalvingais dalyvio diplomais bei skaniais mūsų rėmėjo „AHA“ prizais. Krepšinio akademijos „Snaiperis“ treneriai džiaugiasi, kad Lietuvoje auga graži krepšinį mylinčių krepšininkų karta.
Dėkojame visiems susirinkusiems sirgaliams už aktyvų dalyvavimą, visuomet motyvuojantį stengtis palaikymą ir tikimės pasimatyti finaliniame darželinukų krepšinio čempionato etape!

Daugiau čempionato akimirkų žiūrėkite: ČIA

Videoreportažas: ČIA