Naujienos

Užgavėnės Šviesos miestelyje

.

27973061 782073698644521 8298192269414025172 n

2018 m. vasario 13 d. "Šviesos" miestelyje vyko Užgavėnių šventė. Šventės metu bobutė Agota pasveikino jaunuosius, kurie pakvietė dalyvius į eiseną, kurioje muzikos instrumentus pakeitė samčiai, šaukštai ir puodų dangčiai. Vėliau jaunieji sušoko "Polka su ragučiais". Šventėje dalyvavo svečias iš Latvijos, kuris pasveikino dalyvius latviškai ir papasakojo apie panašią šventę Latvijoje.

Persirengėliai iš sodybų parodė savo prisistatymus, visi linksmai šoko, dainavo ir gražius žodžius deklamavo. Po sodybų prisistatymų tradiciškai į dvikovą stojo "lašininis" ir "kanapinis". Laukiantys pavasario, rungėsi riestainių valgymo rungtyje, o visi, kurie džiaugiasi žiemos šalčiais gardžiavosi riebiais lašiniais. Nuo 11.00-13.00 val. miestelyje veikė "Šviesos blyninė", skaniausius blynus kepė ir visus vaišino ugdytinių mamytės. Šventės pabaigoje tradiciškai buvo sudeginta "Morė", gaila buvo tokią gražią deginti... Šventės metu oras priminė pavasarį... Dabar ramiai lauksime jo ateinant.

Daugiau akimirkų iš renginio

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra