Modernios Lietuvos 100-metis Kauno mokykloje-darželyje „Šviesa“

DSC00355

Kauno mokyklos-darželio „Šviesa“ bendruomenė, pasitikdama Lietuvos 100-metį, tapo etnografinių regionų ambasada. Lietuvos 100-mečio sandūroje susitiko Lietuvos praeitis ir dabartis. Projektine kelione „ORO“ balionu po Lietuvos etnografinius regionus Šviesiukai sveikina Lietuvą ir jos žmones.

Etnografinius regionus pristatydama bendruomenė pasidabino tautiniais drabužiais, mokytojai prakalbo sava tarme. Vaikų tėvelių ir senelių sukauptos patirtys – pasakojimai, dainos, senų daiktų istorijos, tradicinių patiekalų ragavimas, smagios liaudies šventės su papročiais ir tradicijomis – supažindino vaikus su savu kraštu.

Šventę vainikavo – Šviesos miestelio bendruomenės dovana – „Trispalvis flaschmobas“ ir į dangų kylanti balionų trispalvė – „100 priežasčių, kodėl Lietuvoje gyventi gera!“

Daugiau akimirkų...