Projektas "Mano šeimos prakartėlė"

2017 m. lapkričio mėnesį „Šviesos“ miestelyje mokiniai kartu su savo šeimomis buvo pakviestos dalyvauti parodoje „Mano šeimos Prakartėlė“. Visą Advento laikotrarpį iki pat Šv. Kalėdų mus visus džiugino įvairiai ir labai kūrybiškai sukurtos „Prakartėlės“, kurios buvo eksponuojamos mokyklos erdvėse. Kiekviena išskirtina kūryba buvo nuoširdumu ir meile apgaubta!.. savitai unikali ir savaip graži... gera būdavo stebėti, kaip vaikai vis stabtelėdavo ir žavėdavosi Prakartėlių grožiu, pasakodavo ir įspūdžiais dalindavosi su tėveliais.

prakartele

Taip pat Kalėdiniu laikotarpiu „Prakartėlės“ buvo eksponuojamos Šv. Jurgio bažnyčioje, o iš jos net dvi mūsų mokyklos prakartėlės iškeliavo į Vilniuje brolių pranciškonų organizuojamą konkursą „Pasitik Kūdikėlį Jėzų su šventuoju Pranciškumi“. 2018 m. sausio 7 d., minint Trijų Karalių šventę, Žemaičių šeimos prakartėlė gavo estetiškiausios prakartėlės nominaciją ir Žukauskų šeima gavo padėką - savo kūrybos įprasminimą. Nuoširdžiai dėkojame visoms šeimoms dalyvavusioms projekte ir atstovavusioms mūsų mokyklos pakilią bei ramiai šventišką dvasią...

Dalintis su draugais

Dalintis nuoroda per FacebookDalintis nuoroda per Google BookmarksDalintis nuoroda per Twitter