Šviesuolio šventė 2017

Jau aštuntus metus “Šviesos” miestelyje organizuojamas projektas“Šviesuolio diena kartu su šv. Liucija“.

Šiais metais ši šventė įvyko 2017 m. gruodžio 7 d.

Šių metų tema “Šviesos” miestelyje -  oras ir laisvė („Tiesa padarys mus laisvus”)

Projekto tikslas – išrinkti ir pagerbti metų „Šviesuolio“ vardo nusipelniusius ugdytinius. Prieš mėnesį sodybose pagal vieningus „Šviesuolio“ rinkimo kriterijus, slaptu balsavimu, išrenkami šviesuoliai – po 2 mokinius iš kiekvienos sodybos.

Anksti ryte, „Šviesos miestelio“ gyventojus pasitinka žvakelėmis apšviestas kiemas.  Vakare – šviesuoliams ir jų tėveliams dovanojamas šventinis koncertas, kurio metu apdovanojami šviesuoliai „Šviesuolio“ žvaigždėmis ir padėkomis. Per šventinį koncertą draugai dovanoja savo šokį, dainas, giesmes, savo laiką, savo dėmesį. Gera dalintis gerumu su kitais ir džiaugtis kito džiaugsmu, tai parodo, mūsų širdies kilnumą!

Dalintis su draugais

Dalintis nuoroda per FacebookDalintis nuoroda per Google BookmarksDalintis nuoroda per Twitter