Naujienos

Šviesuolio šventė 2017

.

Jau aštuntus metus “Šviesos” miestelyje organizuojamas projektas“Šviesuolio diena kartu su šv. Liucija“.

Šiais metais ši šventė įvyko 2017 m. gruodžio 7 d.

Šių metų tema “Šviesos” miestelyje -  oras ir laisvė („Tiesa padarys mus laisvus”)

Projekto tikslas – išrinkti ir pagerbti metų „Šviesuolio“ vardo nusipelniusius ugdytinius. Prieš mėnesį sodybose pagal vieningus „Šviesuolio“ rinkimo kriterijus, slaptu balsavimu, išrenkami šviesuoliai – po 2 mokinius iš kiekvienos sodybos.

Anksti ryte, „Šviesos miestelio“ gyventojus pasitinka žvakelėmis apšviestas kiemas.  Vakare – šviesuoliams ir jų tėveliams dovanojamas šventinis koncertas, kurio metu apdovanojami šviesuoliai „Šviesuolio“ žvaigždėmis ir padėkomis. Per šventinį koncertą draugai dovanoja savo šokį, dainas, giesmes, savo laiką, savo dėmesį. Gera dalintis gerumu su kitais ir džiaugtis kito džiaugsmu, tai parodo, mūsų širdies kilnumą!

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra