CodeAcademy Kids jau ir mūsų mokykloje!

unnamed

CodeAcademy Kids komanda džiaugiasi, kad nuo šio rudens startavo ir mūsų mokykloje, kur gali būti prieinami kiekvienam žinių ištroškusiam vaikui. CodeAcademy Kids programavimo akademija ir kviečia meilę kompiuteriams ir šiuolaikinėms technologijoms kartu paversti naujais įgūdžiais, kurie vieną dieną galės tapti ir jūsų profesija.

CodeAcademy Kids akademijoje mokiniai mokosi kurdami unikalius projektus: kompiuterinius žaidimus, internetines svetaines, mobilias aplikacijas, prekinius ženklus, virtualios realybės žaidimus, dirbtinį intelektą ir daiktų internetą.

Registracija ir daugiau informacijos:

+37068333630

www.codeacademykids.com

Dalintis su draugais

Dalintis nuoroda per FacebookDalintis nuoroda per Google BookmarksDalintis nuoroda per Twitter