Minime šv. Pranciškų Asyžietį

2017 m. spalio 4 d. minimas šv. Pranciškus Asyžietis. Krikščionys laiko šv. Pranciškų gyvūnų globėju, todėl ši diena buvo paskelbta ir Pasauline gyvūnijos diena. Gyvūnai yra mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai.Tikima, kad šv. Pranciškus suprato gyvūnų kalbą, vadino juos mažaisiais žmogaus broliais, sakė pamokslus paukščiams, malda ir romumu sutramdydavo net nuožmiausius gyvūnus. Legenda byloja, kad šv.Pranciškus rengėsi kalbėti žmonėms, tačiau žmonės jo neklausė. Tada jisprabilo gyvūnams. Paukščiai nutūpė ant šv. Pranciškaus ir šalia jo. Tuomet žmonės susigėdo, ir jie ėmė klausyti, ką kalba šv.Pranciškus.

Šiandien „Šviesos“ miestelio gyventojai taip pat paminėjo šv. Pranciškaus dieną. Turėjome nuostabų rytą. Susirinko tėveliai su vaikais ir jų augintiniais. Pas mus atvyko pranciškonas tėvas Paulius. Kartu meldėmės šv. Pranciškaus litaniją, palaimino šeimas ir jų augintinius.

20171004 084002

Ačiū jums vaikai už jūsų džiaugsmą, kuriuo dalinatės su kitais!Ačiū tėveliams, kad atradote laiko pabūti šį rytmetį kartu su savo vaikais! Kartu išgyvenome pilnas džiaugsmo ir nuostabos akimirkas. Buvo gera matyti vaikų švytinčias akis!

Daugiau akimirkų iš renginio...

Dalintis su draugais

Dalintis nuoroda per FacebookDalintis nuoroda per Google BookmarksDalintis nuoroda per Twitter