Naujienos

Mokslo metų pradžios šventė – šeimų palaiminimas

.

Rugsėjo 1 - ąją visa mokyklos bendruomenė susirinkome į šv. Jurgio bažnyčią pradėti naujus mokslo metus. Susirikiavusius pirmokus lauke pranciškonas tėvas Paulius pašlakstė švęstu vandeniu. Pirmokų tėveliai laikė juostas, iš kurių buvo padarytas kelias. Skambant giesmei „Įeinu su gyriaus giesme“ ir varpeliams pirmokai, vedami savo mokytojų ir ketvirtokų, atėjo prie altoriaus.
  
Šventę pradėjome Lietuvos himnu. Mūsų mokyklos direktorė p. Evelina Stankevičienė pasveikino bendruomenę su mokslo metų pradžia. Po pasveikinimo prasidėjo Šv. Mišių šventimas. Dievo Žodžio liturgijoje skaitinius skaitė, giedojo psalmę mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai. Per atnašų liturgiją mokiniai atnešė žvakeles, kaip šviesos, meilės ir šilumos simbolį. Mokyklos kolektyvas atnešė po gėlę, kaip savo širdies dalelę. Kunigas laimino šeimas ir vaikus. Šv. Mišiose giedojo mūsų mokyklos sakralinis choras. Išgyvenome visus apjungusią šventę. Gera kurti bendruomenę kartu!

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra