Naujienos

STEM projektas „Šviesos“ miestelyje

.

Balandžio 15d. „Šviesos“ miestelyje vyko STEM (ekologijos – rūšiavimo, inžinerijos – konstravimo, mokslo – tyrinėjimo, matematikos – skaičiavimo) pritaikymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme. „Drąsučių“ ir „Šviesuliukų“ sodybų ugdytiniai pakvietė projekto dalyvius iš Čekijos įsitraukti į atviras veiklas. Šviesiukai kartu  su svečiais  konstravo, skaičiavo, tyrinėjo.
Šviesos miestelio pedagogų projekto pristatymas ir apibendrinimas vyko Kauno mokykloje – darželyje „Žiburėlis“. Ačiū tariame Gretos ir Elzytės mamoms už bendradarbiavimą – „STEM“ projekto pristatymo vertimą į anglų kalbą.

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra