STEM projektas „Šviesos“ miestelyje

Balandžio 15d. „Šviesos“ miestelyje vyko STEM (ekologijos – rūšiavimo, inžinerijos – konstravimo, mokslo – tyrinėjimo, matematikos – skaičiavimo) pritaikymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme. „Drąsučių“ ir „Šviesuliukų“ sodybų ugdytiniai pakvietė projekto dalyvius iš Čekijos įsitraukti į atviras veiklas. Šviesiukai kartu  su svečiais  konstravo, skaičiavo, tyrinėjo.
Šviesos miestelio pedagogų projekto pristatymas ir apibendrinimas vyko Kauno mokykloje – darželyje „Žiburėlis“. Ačiū tariame Gretos ir Elzytės mamoms už bendradarbiavimą – „STEM“ projekto pristatymo vertimą į anglų kalbą.