Projektinė savaitė „Zuikio Velykėlės“

Balandžio 7-10 dienomis „Šviesos“ miestelyje vyko projektinė savaitė „Zuikio Velykėlės“. Pirmą dieną mažieji zuikučiai rideno margučius, sportavo ir žaidė įvairius žaidimus. Antrą dieną šviesiukai savo miestelio kiemą puošė įvairiais margučiais, kuriuos piešė ant asfalto ir margino spalvotomis kreidelėmis. Trečią projektinę dieną įstaiga pakvipo gardžiais kvapais, nes vaikai kepė Kiškio pyragus, gamino įvairius valgius, kurių pagrindinis ingredientas – kiaušiniai. Paskutinę projektinę dieną  šviesiukai šventė Atvelykį su kiškiu ir Velykų bobute, linksmai dainavo, šoko, mynė mįsles ir valgė morkas.