Eilėraščių sakytužės "Tau, Tėvyne"

Kovo 13 dieną miestelio rotušėje vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų eilėraščių sakytužės "Tau, Tėvyne", skirtos Lietuvos nepriklausomybės 25 – čiui paminėti. Visų sodybų vaikučiai ir tėveliai, skambant E. Masytės dainai "Laisvė'" į rotušę rinkosi nešini vėliavėlėmis, trispalvėmis širdutėmis. Sugiedojus Valstybės himną, renginį tęsė auklėtoja Rasa Plesevičienė. Vaikai deklamavo eilėračšius, dainavo daineles, atsakinėjo į viktorinos "Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?" klausimus.

Lietuviu

Skambant Kipro Mašanausko dainos "Kokia nuostabi, Lietuva esi" vaizdo klipui, kuriame rodomi gražiausi Lietuvos vaizdai, mokyklos direktorė padėkojo visiems ir įteikė vaikams padėkos raštus.
Švęskime kartu, kad meilę Lietuvai pajustų ir mūsų vaikai.