Naujienos

Svajokliai aplankė Pyplių ūkį

.

Svajokliai aplankė Pyplių ūkį esantį Pyplių kaime, Ringauduose. Pyplių kaime, autentiškoje sodyboje, šeimininkė Dalia dalijosi šimtmečiais išsaugotu , duonkubiliuose išnešiotu-stebuklingos duonos receptu...Susipažinome su Ringaudų krašto duonos kepimo paslaptimis, parodė kaip raugiama, maišoma ir turėjome progos patys minkyti ir išsikepti pačių rankomis suformuotą skanios duonelės kepaliuką. 

Duona, kurią kepėme pagal Dalios receptą yra įrašyta į Tautinio Paveldo sąrašą.Edukacinės programos metu sužinome su Pyplių kaimo vietovės paslaptimis.Kol laukėme, kol mūs duonelė iškeps, sužaidėme žaidimą " Gerumo voratinklis". Taip pat mus vaišino arbata ir skaniu skruzdėlynu. Iš krosnies iškepusi duonelė parkeliavo į Svajoklių vaikų šeimas, kurie dalijosi ja su namiškiais.

svietimo-ir-mokslos-ministerija

Draugiskas internetas logo be fono

 informatika pradiniame ugdyme

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px 1awarded etwinning school label

NUTRILITE™ maisto papildai ir vitaminai Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™ AMWAY HOME valymo priemonės Maistas ir gėrimai AMWAY HOME indų plovimo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės Dozatoriai ir aplikatoriai GLISTER™ burnos priežiūra BODY SERIES™ linija ir kitos kūno priežiūros priemonės Vyrų odos priežiūros priemonės SATINIQUE™ plaukų priežiūra beautycycle™ kosmetika ARTISTRY™ odos priežiūra ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika Kvepalai eSpring™ vandens valymo sistema Virtuvės reikmenys Automobilių priežiūra